True champions win from home, stay safe!
🏠 🎮 👍
Bang!
Not a video game

Bang! UniCup 2018 Qualifier

By UniCon
Gaming Keep, Hlavná 27, Trnava
Description
Bang! je kartová hra z Divokého západu. Vy ako hráč na seba beriete roly známe z westnových filmov. Môžete sa stať šerifom, ktorý páli do banditov alebo jeho ochotným pomocníkom ktorý je ochotný za neho položiť aj vlastný život.i Naopak, môžete stáť aj na strane zla ako bezcitný bandita, ktorý si praje šerifovu smrť, či dokonca odpadlík bojujúcie vlastne proti všetkým. Pokiaľ chcete zistiť, aký to je pocit zahrajte si túto hru. V hre Bang! je dôležité sledovať ostatných hráčov, aby ste včas odhalili ich identitu a stali sa tak víťazom.
Structure
Structure to be determined.
Timezone
Europe/Bratislava (UTC+02:00)
Prize
Súťažiaci zaplatia v online aj offline kvalifikáciách jednorázový poplatok do neobmedzeného počtu turnajov vo výške 10eur. Bez ohľadu na umiestnenie získajú pozornosť od sponzorov a tiež dvojdňovú vstupenku na festival v hodnote 15eur.

Víťazi finálnových stretnutí, ktoré sa odohrajú priamo na festivale 14. a 15. apríla hrajú v každej hre o 100 / 50 / 25 UniCoinov na súťažiaceho (tj. 500 / 250 / 125 na 5 členný team). Coiny budú nepredajné a jediným spôsobom ich získania bude plnenie úloh a úspech v turnajoch.

O tom, kto odíde s ktorou cenou zo spoločného poolu rozhodne veľká nedeľná dražba v réžii Andreja Bičana.
Rules
Ruleset not available.