completed
ROUND
Round 1
NOTES

Półfinałowy mecz między drużynami FTU Miro i Zakład Karny budził spore oczekiwania kibiców. Jednak z pewnością chętnych oglądnięcia ciekawego, pełnego walki spotkania nie zawiódł. Drużyna FTU Miro z przyczyn losowych nie grała podstawowym składem, który uzupełniło dwóch stand-inów. Podczas banowania map FTU Miro wybrała mapę mirage, Zakład Karny inferno, a jako trzecia została cache. Od samego początku mecz odbywał się praktycznie runda za rundę. Rozgrywka była naprawdę wyrównana. Połówka mapy mirage zakończyła się wynikiem 10:5 dla FTU Miro. Druga połowa to fantastyczna pogoń drużyny Zakład Karny, którzy ostatecznie wygrali mapę 16:11. Drugą mapę zdominowała drużyna FTU Miro, która od samego początku utrzymywała bezpieczną przewagę. Połówkę zakończyli wynikiem 9:6, a całą mapę wygrali wynikiem 16:9. Obie drużyny wygrały mapy przeciwnika i o ostatecznym zwycięstwie musiała zadecydować trzecia mapa. Tu kolejny raz mogliśmy zobaczyć niezwykle wyrównany początek. Połówka zakończyła się wynikiem 8:7 dla Zakładu Karnego i wciąż obydwie drużyny miały szanse na zwycięstwo w meczu. Druga połowa jednak należała do Zakładu Karnego. Ich zawodnik caym4N zakończył mecz wygranym 1v3, dzięki czemu Zakład Karny wygrał mapę 16:10, a cały mecz 2:1.